03-7110400 www.UltraSport.co.il
חופשות כדורגל מונדיאל 2014 מונדיאל בברזיל אודות החברה יצירת קשר הרשמה

הנבחרות

גרמניה - אחת הנבחרות הפייבוריטיות לזכייה בטורניר. את מוקדמות יורו 2012 גרמניה סיימה בצורה מרשימה עם 10 ניצחונות ב-10 משחקים בבית א'. במשחקה האחרון הביסה את אוסטריה, יריבתה המיתולוגית, בתוצאה 6-2 ונתנה בכך הצהרת כוונות ברורה לקראת משחקי היורו הקרובים. היא מדורגת כנבחרת השלישית בעולם לאחר שניצחה במונדיאל את אורוגוואי 3-2 בקרב על המקום השלישי. במשחקי  יורו 2008 הגיעה הנבחרת הגרמנית עד לגמר, שם הפסידה לספרד (1-0).

 

סגל נבחרת גרמניה

השחקנים הכי יקרים בנבחרת - מסוט אוזיל, תומס מולר, מריו גצה (35 מליון יורו כל אחד)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת שנייה עם 23.3%

הימור שלנו - תסיים ראשונה בבית ב' ותגיע עד לגמר

 

 

הולנד – בטורניר יורו 2008 הגיעה לרבע הגמר והודחה על ידי רוסיה. נחשבת לאחת מנבחרות הכדורגל הטובות בעולם ומדורגת בראש הדירוג העולמי של פיפ"א. הולנד סיימה את טורניר גביע העולם בשנת 2010 במקום השני, לאחר שהפסידה 1-0 לנבחרת הספרדית. במוקדמות יורו 2012 הפגינה תצוגת כדורגל מרהיבה בבית ה' עם ניצחון בלתי נתפס של 11-0 על נבחרת סן מרינו. 

 

סגל נבחרת הולנד

השחקן הכי יקר בנבחרת - רובין ואן פרסי (40 מיליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת רביעית עם 10.4%

הימור שלנו - תעלה משלב הבתים עד לרבע הגמר

 

 

צרפת - אלופת אירופה פעמיים (1984 ו-2000) ואלופת העולם במונדיאל 1998 כשניצחה בגמר את ברזיל 3-0. טורניר יורו 2008 היה כשלון צורב עבור הנבחרת, אחרי שסיימו אחרונים בבית עם שיבוץ קשה לצד נבחרות הולנד, איטליה ורומניה. את מוקדמות יורו 2012 סיימה צרפת כאלופת בית ד'. מינויו של המאמן החדש לורן בלאן בשנת  2010 הביא רוח רעננה לנבחרת' שרשמה רצף נצחונות מרשים ונמצאת בתקופה טובה לקראת פתיחת משחקי היורו.

 

סגל נבחרת צרפת

השחקנים הכי יקרים בנבחרת - סמיר נאסרי, פרנק ריברי, קארים בנזמה (35 מליון יורו כל אחד)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת שביעית עם 2.25%

הימור שלנו - תסיים ראשונה בבית ד' ותגיע עד לחצי הגמר

 

אנגליה -  למרות שהעפילה פעמיים לחצי הגמר בטורניר היורו, מעולם לא זכתה בתואר אלופת אירופה. למשחקי היורו 2008 כלל לא הצליחה להעפיל. את מוקדמות היורו אומנם סיימה כראשונה בבית 7 אך התקופה האחרונה לא פשוטה עבור הנבחרת. המנג'ר של הקבוצה פאביו קאפלו התפטר בעקבות הדחתו של הקפטן ג'ון טרי ללא ידיעתו ולא ברור כיצד זה ישפיע על הכנותיה של הנבחרת. אנגליה תשחק בבית 4, מול צרפת, שוודיה ואוקראינה.

 

סגל נבחרת אנגליה

השחקן הכי יקר בנבחרת - ויין רוני (45 מיליון פאונד)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת שלישית עם 11.07%

הימור שלנו - תפסיד במשחק רבע הגמר

 

שוודיה – ביורו 2012 שוודיה תרשום את הופעתה הרביעית באליפות אירופה לאחר שסיימה את מוקדמות היורו במקום השני בבית מס' 5 עם ניצחון 3-2 על הולנד. בהופעותיה עד כה הספיקה שוודיה להעפיל ביורו 1992 לחצי הגמר (אז גם אירחה את הטורניר), ולרבע הגמר ביורו 2004, שנה בה סיימה ראשונה בבית שלה ללא הפסד. זה הזמן המושלם מבחינתה לתקן את העוול של יורו 2008, בו סיימה שלישית בבית ולא הצליחה לעלות לשלבים הסופיים של הטורניר.

 

סגל נבחרת שוודיה

השחקן הכי יקר בנבחרת - זלטאן איברהימוביץ (20 מיליון דולר)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת במקום ה-14

הימור שלנו - לא תעבור את שלב הבתים

 

 

רוסיה – זו הפעם השנייה ברציפות והפעם הרביעית בסך הכול בה תשתתף הנבחרת הרוסית בטורניר היורו. ביורו 2008 הצליחה הנבחרת לעבור את שלב הבתים והגיעה עד לחצי הגמר, שם הפסידה 3-0 לספרדים. הרוסים השתתפו בשני טורנירים של גביע העולם (1994 ו-2000) אך לא הצליחו לעלות למונדיאל 2010. במוקדמות היורו הרוסים סיימו ראשונים בבית, עם משחק אחרון בלתי נשכח, בו ניצחו 6:0 את נבחרת אנדורה.

 

סגל נבחרת רוסיה

השחקן הכי יקר בנבחרת - אלן דזאגוייב (16 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת במקום ה-7

הימור שלנו - יגיעו עד לשלב רבע הגמר

 

 

איטליה – אמרתם איטליה, אמרתם אחת הנבחרות החזקות בעולם שבארסנל התארים שלה זכייה בארבעה גביעי עולם (האחרונה בשנת 2006) ואליפות אירופה בשנת 1968. סך הכול האיטלקים הופיעו 17 פעמים בגביע העולמי ו6 פעמים בטורניר היורו. ביורו 2008 הגיעה איטליה עד לשלב רבע הגמר, בו הפסידה לספרד. במונדיאל 2010 הודחה לאחר סיום שלב הבתים.

 

סגל נבחרת איטליה

השחקן הכי יקר בנבחרת - מריו באלוטלי (35 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת חמישית עם 10.02%

הימור שלנו - תסיים שנייה בבית ותגיע לשלב רבע הגמר

 

 

אוקראינה – יורו 2012 יהיה רגע היסטורי עבור הנבחרת האוקראינית. זו תהיה הופעתם הבינלאומית הראשונה לאחר שנים רבות של בצורת. עד שנת 2006 לא הצליחו האוקראינים להעפיל לגביע העולם או לאליפות אירופה. (בשנה זו הגיעה הנבחרת עד לשלב רבע הגמר במונדיאל). ליורו 2008 ולמשחקי הגביע העולמי של 2010 לא הצליחה לעלות. בזכות היותה אחת מהמארחות של משחקי יורו 2012 היא עלתה לטורניר אוטומטית.

 

סגל נבחרת אוקראינה

השחקן הכי יקר בנבחרת - אנטולי טימושצ'וק (8 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת תשיעית

הימור שלנו - לא תעבור את שלב הבתים

 

ספרד – אלופת אירופה הנוכחית אשר ניצחה בגמר יורו 2008 את גרמניה בתוצאה 1-0 וזוכת טורניר הגביע העולמי 2010, עם ניצחון 1-0 על הולנד. ביורו 2004 הודחה אומנם כבר בשלב הבתים אבל הזכייה ביורו 2008 פיצתה על כך והובילה גם לזכייה בגביע העולמי שנתיים לאחר מכן. סיימה את שלב המוקדמות במאזן מושלם ומיותר להוסיף שמדובר בנבחרת מצוינת שנחשבת לאחת מהפייבוריטיות לזכייה בטורניר.

 

סגל נבחרת ספרד

השחקנים הכי יקרים בנבחרת - ססק פברגאס, אנדרס אינייסטה (60 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת ראשונה עם 35.44%

הימור שלנו - תסיים ראשונה בבית ג' ותעלה לגמר

 

 

פולין – המארחת הרשמית של הטורניר יחד עם אוקראינה. זו תהיה הפעם השנייה בה תשתתף הנבחרת בטורניר היורו. בשנת 2008 העפילה לראשונה לטורניר היורו, אבל הודחה כבר בסיבוב הראשון. נבחרת פולין השתתפה סך הכול שבע פעמים בטורניר הגביע העולמי. פולין תשחק בבית מס' 1, מול רוסיה, יוון וצ'כיה, ותנסה הפעם להגיע לשלבים גבוהים יותר.

 

סגל נבחרת פולין

השחקן הכי יקר בנבחרת - רוברט לבנדובסקי (10 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת במקום ה-11

הימור שלנו - תגיע עד לרבע הגמר

 

דנמרק – אלופת אירופה לשנת 92, אשר ניצחה בגמר את גרמניה 2-0. זו תהיה הופעתה השמינית בסך הכול במשחקי היורו לאחר שלא הצליחה לעלות למשחקי יורו 2008. במשחקי הגביע העולמי בשנת 2010 לא הצליחו הדנים לעבור את שלב הבתים. במוקדמות יורו 2012 סיימה ראשונה בבית 8 עם ניצחון 2-1 על פורטוגל במחזור האחרון. לאחר שני עשורים, מקווה דנמרק להחזיר את ימי התהילה כאלופי אירופה.

 

סגל נבחרת דנמרק

השחקן הכי יקר בנבחרת - קריסטיאן אריקסן (20 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת במקום ה-15

הימור שלנו - לא תעבור את שלב הבתים

 

קרואטיה – השתתפה בשני הטורנירים האחרונים ב-2004 ו-2008, בו הפסידה ברגע הגמר לטורקיה. ביורו 2004 הודחה כבר בסיבוב הראשון. נבחרת קרואטיה זכורה היטב ממוקדמות יורו 2008 כשניצחה את נבחרת ישראל. בסך הכול תהיה זו השתתפותה הרביעית בטורניר היורו. אלופת טורניר פלייאוף המוקדמות של היורו לאחר שסיימה בתיקו 0-0 עם נבחרת טורקיה במחזור האחרון.

 

סגל נבחרת קרואטיה

השחקן הכי יקר בנבחרת - לוקה מודריץ' (40 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת במקום ה-10

הימור שלנו - לא תעבור את שלב הבתים

 

יוון – זכורה היטב מהסנסציה הגדולה שחוללה עם זכייתה בגמר יורו 2004 על נבחרת פורטוגל, חרף העובדה שנחשבה לאחת הנבחרות החלשות באותו טורניר. ניצחון זה נחשב לאחת מההפתעות הדרמטיות ביותר בהיסטוריה של טורניר היורו, בייחוד לאור העבודה שבטורניר יורו 2008 היא סיימה אחרונה בבית ולא עלתה לשלבים המכריעים. נבחרת יוון השתתפה במשחקי מונדיאל 2010 אך לא רשמה הצלחה גדולה. במוקדמות יורו 2012 סיימו במקום הראשון בבית 6, עם נצחון 2-1 על גאורגיה.

 

סגל נבחרת יוון

השחקן הכי יקר בנבחרת - סוטיריס ניניס (8 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת במקום ה-12

הימור שלנו - לא תעבור את שלב הבתים

 

צ'כיה – בטורניר יורו האחרון הודחה כבר בשלב הראשון אך ביורו 2004 רשמה לעצמה הישג מרשים עם השתתפות בחצי הגמר, בו הפסידה בהארכה 1-0 ליוונים.  זו תהיה הופעתה החמישית ברציפות בטורניר, הישג מרשים לכל הדעות. את מוקדמות יורו 2012 סיימה עם ניצחון 1-0 על מונטנגרו. צ'כיה תשחק בבית א', לצד הנבחרות של רוסיה, יוון ופולין.

 

סגל נבחרת צ'כיה

השחקן הכי יקר בנבחרת - תומאס נסיד (12 מליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת במקום ה-13

הימור שלנו - לא תעבור את שלב הבתים

 

אירלנד – סיימה שנייה במוקדמות היורו לאחר רוסיה והבטיחה את עלייתה לטורניר עם ניצחון כולל בשני משחקים של 5-1 על  נבחרת אסטוניה. זו תהיה הופעתה השנייה בלבד בטורניר, פעם אחרונה שעשתה זאת הייתה בשנת 1988. האירים רוצים לתקן את העשור המאכזב, בו לא הגיעו לשום טורניר בקנה מידה חשוב. אירלנד תשחק בבית ג' מול ספרד, איטליה וקרואטיה.

 

סגל נבחרת אירלנד

השחקן הכי יקר בנבחרת - איידן מקגידי (12 מליון פאונד)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת אחרונה במקום ה-16

הימור שלנו - לא תעבור את שלב הבתים

 

פורטוגל - קפטן הקבוצה הוא לא אחר מאשר כריסטיאנו רונאלדו הגדול, אחד הקשרים הטובים בעולם.  רונאלדו הראה את גדולתו במוקדמות היורו  עם צמד שערים במשחק העלייה האחרון בו ניצחה פורטוגל את בוסניה בתוצאה 6-2. פורטוגל מעולם לא זכתה בטורניר רשמי (הפסידה בגמר היורו של 2004 ליוון), אבל במונדיאל 2010 הגיעה עד לשלב שמינית הגמר. הפורטוגלים ישחקו בבית ב' מול הולנד, דנמרק וגרמניה.

 

סגל נבחרת פורטוגל

השחקן הכי יקר בנבחרת - כריסטיאנו רונאלדו (90 מיליון יורו)

סיכויי זכייה באתרי ההימורים - מדורגת שישית עם 2.81 %

הימור שלנו - תגיע עד לשלב חצי הגמר